Ledenstop

18 mei 2021


Het gaat goed met de Padelsport in Nederland en zo ook bij onze Padelclub. Om als commerciële aanbieder een goede balans te behouden tussen leden en niet-leden  heeft Padelclub Ridderkerk besloten om een ledenstop af te kondigen. 

Deze aankondiging houdt in dat wij nog 15 nieuwe leden aannemen en daarna komt er een mogelijkheid om je online in te schrijven op een reservelijst. Voor reeds bestaande leden is het dus belangrijk om te beseffen dat wanneer je lidmaatschap stopt en niet direct verlengt je plekje hoogstwaarschijnlijk ingenomen gaat worden door iemand van de reservelijst. 

Wij willen op deze manier onze leden de ruimte blijven geven om te Padellen en daarnaast niet-leden de kans blijven geven om deze fantastische sport op een vrijblijvende manier te beleven. 

 

Nieuwscategorieën